Nagrajenci nagradne igre Kolo sreče

Ime in priimek Nagrada Podeljevalec
Stanko Perpar Kamera STC Stari vrh
Saša Drobne Letna vinjeta 2019 STC Stari vrh
Ljubica Keršič Vožnja s snežnim teptalcem STC Stari vrh
franc pozvek Nočno sankanje STC Stari vrh
Franc Tovornik Nočno sankanje STC Stari vrh
Patricija Hudelja Nočno sankanje STC Stari vrh
Petra Gradišek Nočno sankanje STC Stari vrh
Milan Korotaj Nočno sankanje STC Stari vrh
Klarisa Prezelj 4 dnevni tečaj SD Novinar
Anja Pohleven 2-urni tečaj SD Novinar
Miha Decman 2-urni tečaj SD Novinar
Nina Krusic 2-urni tečaj SD Novinar
Leonida Pistotnik 2-urni tečaj SD Novinar
Jara Velkaverh 2-urni tečaj SD Novinar
Martina Jeklar 2-urni tečaj SD Novinar
Tomaž Mur 2-urni tečaj SD Novinar
Lado Koncilja 2-urni tečaj SD Novinar
1-1717-1-36525 2-urni tečaj SD Novinar
Eržen Poldi 2-urni tečaj SD Novinar
Urška Renko Brezrokavnik S_flow Kuka Extreme
Andrej Sitar Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Jasna Poropat Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Bojana Žagar Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Iztok Lakner Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Neva Lajovic Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Eva Cizel Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Jure Vizjak Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
22863 Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
1-1717-2-71456 Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
8-1717-2-71941 Naglavni trak KUKA Kuka Extreme
Janja Ozimek Celodnevna vodena tura Hour Away
Alenka Sinjur Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Peter Bondarenko Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Ivan Tavčar Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Aleš Bombek Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Katarina Rugelj Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Borut Polenšek Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Maja Jelenc Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Nataša Jerina Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Saša Jakopin Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Pija Hafner Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Ziga kemperle Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Nada  Žnidaršič Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Izidor Potočnik Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
Monika Grašič Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
patricija anželj Pizza (Taverna Petra) Gostilna Taverna Petra
22851 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
22856 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
22866 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-1-34969 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
Davor Hafner Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-1-36424 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-2-71660 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-2-71753 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-2-71789 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
1-1717-2-71896 Pizza (Gostilna pod Blegošem) Gostilna pod Blegošem
MILOŠ MLEJNIK Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
10341 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
10342 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
22836 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
andrej modic Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Irma Novak Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Radmila Jelakovic Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Zdenka zlebnik Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
22828 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
22837 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
23554 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-2-71140 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-2-71705 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-2-71777 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-2-71828 Pizza (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Dunja Pockaj Kosilo (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Marijan Jemec Kosilo (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Peter Debeljak Kosilo (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-1-36520 Kosilo (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
1-1717-1-36562 Kosilo (Gostilna na Vidmu) Gostilna na Vidmu
Danica walland Zipline Družinski park Stari vrh
Suzana Peharc Zipline Družinski park Stari vrh
Anka Kregar Quickjump Družinski park Stari vrh
Petra Bodlaj Quickjump Družinski park Stari vrh
Mitja Klinc Quickjump Družinski park Stari vrh
Jernej Pipan Quickjump Družinski park Stari vrh
1-1717-1-36011 Quickjump Družinski park Stari vrh
1-1717-2-71780 Quickjump Družinski park Stari vrh
Andrej Simonič, Simonič in Vrančič Quickjump Družinski park Stari vrh
Luka Kastelic Quickjump Družinski park Stari vrh
Jernej Pisk Obisk otroškega parka (otroška+odrasla) Družinski park Stari vrh
Matjaž Košir Obisk otroškega parka (otroška+odrasla) Družinski park Stari vrh
Gregor Smolič Par pohodnih palic Bokal Sport
Andrej Potočnik Par pohodnih palic Bokal Sport
Simon Sihur Par pohodnih nogavic Bokal Sport
Nina Mrak Par pohodnih nogavic Bokal Sport
Anze Cavic Par pohodnih nogavic Bokal Sport
EVA BAN Par pohodnih nogavic Bokal Sport
Janez Oblak Par pohodnih nogavic Bokal Sport
Matej Podlipnik Par pohodnih nogavic Bokal Sport
1-1717-1-36180 Par pohodnih nogavic Bokal Sport
1-1717-1-36487 Par pohodnih nogavic Bokal Sport
1-1717-2-71793 Par pohodnih nogavic Bokal Sport
1-1717-2-71822 Par pohodnih nogavic Bokal Sport
1-1717-1-34987 Kupon za servis smuči Bokal Sport
1-1717-1-34955 Kupon za servis smuči Bokal Sport
Mojca Mesec Kupon za servis smuči Bokal Sport
Branko Dumančič Kupon za servis smuči Bokal Sport
Franjo Hlebec Kupon za servis smuči Bokal Sport
Žan Butala Kupon za servis smuči Bokal Sport
1-1717-1-36296 Kupon za servis smuči Bokal Sport
1-1717-2-71597 Kupon za servis smuči Bokal Sport
1-1717-2-71667 Kupon za servis smuči Bokal Sport
Zupan Tomaž Kupon za servis smuči Bokal Sport
Gašper Dagarin Smučarske nogavice FALKE AV Šport
22823 Smučarske nogavice FALKE AV Šport
Lea Krt Smučarske nogavice FALKE AV Šport
Nejc Vurnik Smučarske nogavice FALKE AV Šport
Tine Peternel Smučarske nogavice FALKE AV Šport
Boris Podobnik Kapa FALKE AV Šport
Daniel Djuričić Kapa FALKE AV Šport
Mateja Miklavčič Kapa FALKE AV Šport
Jana Bogataj Kapa FALKE AV Šport
Kristina Omers Kapa FALKE AV Šport
Nataša Detiček Kapa FALKE AV Šport
1-1717-1-34980 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-1-34986 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-1-35004 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-1-34995 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-1-34985 Kapa FALKE AV Šport
22814 Kapa FALKE AV Šport
22825 Kapa FALKE AV Šport
Pavel Zalokar Kapa FALKE AV Šport
Tadej Grobelšek Kapa FALKE AV Šport
Blaz Kusetic Kapa FALKE AV Šport
Ivan Majhen Kapa FALKE AV Šport
Jože Slapar Kapa FALKE AV Šport
Luka Adamič Kapa FALKE AV Šport
marko pelko Kapa FALKE AV Šport
Matjaž Kisovec Kapa FALKE AV Šport
petra velikanje Kapa FALKE AV Šport
Sanja Naraglav Kapa FALKE AV Šport
Ljubo ŠPENDOV Kapa FALKE AV Šport
22813 Kapa FALKE AV Šport
22835 Kapa FALKE AV Šport
Darko kos Kapa FALKE AV Šport
1-1717-2-71384 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-2-71928 Kapa FALKE AV Šport
1-1717-2-71943 Kapa FALKE AV Šport
Kristina Barukčič Savna Atlantis
Jasmina Gracej Savna Atlantis
Peter Lavtar Savna Atlantis
Danijela Soldat Savna Atlantis
Melita Gorišek Savna Atlantis
Boris Tonejc Kopanje Atlantis
Dolinar katarina Kopanje Atlantis
Zoran Mesec Kopanje Atlantis
Gorazd Podrekar Kopanje Atlantis
Rok Ferlan Kopanje Atlantis
Anja Košir Dnevno smučanje STC Stari vrh
Milan Jerič Dnevno smučanje STC Stari vrh
Sandra Ančimer Dnevno smučanje STC Stari vrh
Vanja Majcen Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klemen Burnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Nina Lokovšek Dnevno smučanje STC Stari vrh
Andreja Seljak Dnevno smučanje STC Stari vrh
Gašper Rebolj Dnevno smučanje STC Stari vrh
Matej Šmuc Dnevno smučanje STC Stari vrh
Angela Petek Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jaka Pivk Dnevno smučanje STC Stari vrh
Matej Nedveš Dnevno smučanje STC Stari vrh
Alenka Andrejašič Dnevno smučanje STC Stari vrh
Blaž Rakar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Milan Hrovat Dnevno smučanje STC Stari vrh
Mateja Sajovic Dnevno smučanje STC Stari vrh
Branko Krivec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Alenka Kelih Dnevno smučanje STC Stari vrh
Marija Kalušnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Darko Svenšek Dnevno smučanje STC Stari vrh
Maja Vodnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tilen Jurcic Dnevno smučanje STC Stari vrh
Andreja Švab Dnevno smučanje STC Stari vrh
Marjeta Humar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Matej Skafar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Helena Smrekar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Vladimir Babič Dnevno smučanje STC Stari vrh
Katarina Mahnič Žagar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Rajko Okorn Dnevno smučanje STC Stari vrh
Romana Rozman Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jurij Beravs Dnevno smučanje STC Stari vrh
Spela Jagodic Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jana Žemlja Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tanja Ponikvar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Dušan Pristavec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Polina Pomortseva Dnevno smučanje STC Stari vrh
Anja Grčman Dnevno smučanje STC Stari vrh
Mateja Adam Dnevno smučanje STC Stari vrh
Simon Kne Dnevno smučanje STC Stari vrh
Srečko Goehli Dnevno smučanje STC Stari vrh
Boštjan Rebec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Urška Rušnjak Dnevno smučanje STC Stari vrh
Aleksandra Kjoseska Dnevno smučanje STC Stari vrh
Alenka Jelovčan Dnevno smučanje STC Stari vrh
Andrej Rozman Dnevno smučanje STC Stari vrh
AndraĹľ Dolar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Andrej Peternel Dnevno smučanje STC Stari vrh
Anej Bizjak Dnevno smučanje STC Stari vrh
Viktor Babič Dnevno smučanje STC Stari vrh
Dejan Benedičič Dnevno smučanje STC Stari vrh
BETKA KREK Dnevno smučanje STC Stari vrh
gordana bilbija Dnevno smučanje STC Stari vrh
mira blatnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Bostjan rahtev Dnevno smučanje STC Stari vrh
Brane Turk Dnevno smučanje STC Stari vrh
Branka Kuharic Baloh Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tomaz Kolar Dnevno smučanje STC Stari vrh
David Pele Dnevno smučanje STC Stari vrh
Dragica Delovec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Emanuela Bašelj Dnevno smučanje STC Stari vrh
Ines Fonda Dnevno smučanje STC Stari vrh
Gašper Kristanec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Gregor dolinar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Hubert Benedik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Ziga bricelj Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jana Hojnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Janez Rakar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Miha Jelnikar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jože Keršič Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jožef Martinović Dnevno smučanje STC Stari vrh
Katarina Bogataj Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klara Božek Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klara Grden Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klavdija Lilek Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klemen Škrabec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Jure Koprcina Dnevno smučanje STC Stari vrh
Masa Grajzar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Melita Polaković Dnevno smučanje STC Stari vrh
Metod Šicek Dnevno smučanje STC Stari vrh
romana marolt Dnevno smučanje STC Stari vrh
oliver milenkoski Dnevno smučanje STC Stari vrh
Mili Ferlež Dnevno smučanje STC Stari vrh
Karmen murn Dnevno smučanje STC Stari vrh
Maja Novak Dnevno smučanje STC Stari vrh
Petra Vidmar Dnevno smučanje STC Stari vrh
Klementina Plut Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tomaz privosnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Renata Peterman Dnevno smučanje STC Stari vrh
Sara Bastjancic Dnevno smučanje STC Stari vrh
Sara Justin Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tjaša Jereb Dnevno smučanje STC Stari vrh
Tina Ravnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Vesna Škorjanec Dnevno smučanje STC Stari vrh
Vlada Semenova Dnevno smučanje STC Stari vrh
Vid Mlejnik Dnevno smučanje STC Stari vrh
Mitja Zupan Dnevno smučanje STC Stari vrh
1-1717-1-36208 Dnevno smučanje STC Stari vrh
1-1717-1-36223 Dnevno smučanje STC Stari vrh
1-1717-1-36292 Dnevno smučanje STC Stari vrh
1-1717-2-71719 Dnevno smučanje STC Stari vrh
Liza Primožič Nočno smučanje STC Stari vrh
Matjaž Žagar Nočno smučanje STC Stari vrh
Matej Gantar Nočno smučanje STC Stari vrh
Sara Jelovčan Nočno smučanje STC Stari vrh
Lovro Megušar Nočno smučanje STC Stari vrh
Saša Mevec Pušnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Janja Koprivec Nočno smučanje STC Stari vrh
Špela Rebec Nočno smučanje STC Stari vrh
Žiga Škoberne Nočno smučanje STC Stari vrh
Barica Vončina Nočno smučanje STC Stari vrh
Marija Bozovičar Nočno smučanje STC Stari vrh
Uroš Turk Nočno smučanje STC Stari vrh
Tomaž Korbar Nočno smučanje STC Stari vrh
Aleš Bombek Nočno smučanje STC Stari vrh
Špela Novak Nočno smučanje STC Stari vrh
Marjetka Tolar Nočno smučanje STC Stari vrh
Mihael Jurkovič Nočno smučanje STC Stari vrh
Janez Titan Nočno smučanje STC Stari vrh
Nevenka Markizeti Nočno smučanje STC Stari vrh
Lenart Košir Nočno smučanje STC Stari vrh
Lufti Maliči Nočno smučanje STC Stari vrh
Anja Ilič Nočno smučanje STC Stari vrh
Robert Močnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Branko Mrak Nočno smučanje STC Stari vrh
Hajdi Strohmajer Nočno smučanje STC Stari vrh
Anja Prelog Nočno smučanje STC Stari vrh
Nina Dimnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Andreja Košak Švigelj Nočno smučanje STC Stari vrh
Sandra Nose Nočno smučanje STC Stari vrh
VITO KOČEVAR POLAK Nočno smučanje STC Stari vrh
Klavdija Jezernik Nočno smučanje STC Stari vrh
Metka Uhelj Nočno smučanje STC Stari vrh
Tea Rogan Nočno smučanje STC Stari vrh
Mariya panayotova Nočno smučanje STC Stari vrh
Tomaž Vrhovšek Nočno smučanje STC Stari vrh
Lea Pleteršek Nočno smučanje STC Stari vrh
Milena Gašparič Nočno smučanje STC Stari vrh
Tina Šijanec Nočno smučanje STC Stari vrh
Milan Topolovec Nočno smučanje STC Stari vrh
Bronka Fornezzi Nočno smučanje STC Stari vrh
ADELA CURK Nočno smučanje STC Stari vrh
Aleksandra Pesic Nočno smučanje STC Stari vrh
alenka kostomaj Nočno smučanje STC Stari vrh
ALEKSANDER KOČEVAR POLAK Nočno smučanje STC Stari vrh
Mateja Poropat Nočno smučanje STC Stari vrh
Ana Kastelec Nočno smučanje STC Stari vrh
Anita Hostnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Anja Frantar Nočno smučanje STC Stari vrh
Barbara Dimič Nočno smučanje STC Stari vrh
Bernard Kondric Nočno smučanje STC Stari vrh
Kristina Borko Nočno smučanje STC Stari vrh
Brane Tomšič Nočno smučanje STC Stari vrh
Marina Cvijanovic Nočno smučanje STC Stari vrh
Damijan Korez Nočno smučanje STC Stari vrh
Darinka Mak Nočno smučanje STC Stari vrh
Drago Čučnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Drago Pirc Nočno smučanje STC Stari vrh
Henrik Prijatelj Nočno smučanje STC Stari vrh
Janez Arh Nočno smučanje STC Stari vrh
Iztok Kotnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Jaka Škrabec Nočno smučanje STC Stari vrh
Jasmina Grahek Nočno smučanje STC Stari vrh
Jelka Vrhovec Nočno smučanje STC Stari vrh
Josip Kavalir Nočno smučanje STC Stari vrh
Janez Vozel Nočno smučanje STC Stari vrh
Katarina Vidergar Nočno smučanje STC Stari vrh
Klara Suhadolc Nočno smučanje STC Stari vrh
Branka kramar Nočno smučanje STC Stari vrh
Lucija stanonik Nočno smučanje STC Stari vrh
Dušan Strgar Nočno smučanje STC Stari vrh
Majda Klobasa Nočno smučanje STC Stari vrh
Mihael Kozina Nočno smučanje STC Stari vrh
Martina Ogulin Nočno smučanje STC Stari vrh
Marusa Avsec Nočno smučanje STC Stari vrh
Mateja Grabnar Nočno smučanje STC Stari vrh
Matija Oblak Nočno smučanje STC Stari vrh
Melita Novak Nočno smučanje STC Stari vrh
Milena Knapič Nočno smučanje STC Stari vrh
Mojca Ocepek Nočno smučanje STC Stari vrh
Mojca Plankl Nočno smučanje STC Stari vrh
Natasa Arko Nočno smučanje STC Stari vrh
Jan Kocevar Polak Nočno smučanje STC Stari vrh
Vojka Rebec Nočno smučanje STC Stari vrh
Sandra kunstelj Nočno smučanje STC Stari vrh
Sebastian Bertoncelj Nočno smučanje STC Stari vrh
Peter Skubic Nočno smučanje STC Stari vrh
Snežana Simić Nočno smučanje STC Stari vrh
elen sibrnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Špela Namestnik Nočno smučanje STC Stari vrh
Tanja Bohinc Nočno smučanje STC Stari vrh
Tanja Rezar Nočno smučanje STC Stari vrh
Tatjana Velikonja Nočno smučanje STC Stari vrh
Tim Stefe Nočno smučanje STC Stari vrh
talan darinka Nočno smučanje STC Stari vrh
Urban Humar Nočno smučanje STC Stari vrh
Venceslav Lapanja Nočno smučanje STC Stari vrh
Karmen Vivod Nočno smučanje STC Stari vrh
ziga solar Nočno smučanje STC Stari vrh
Tamara Žniderič Nočno smučanje STC Stari vrh
Martin Zorko Nočno smučanje STC Stari vrh


Vse pravice pridržane 2017 © STC Stari vrh d.o.o.